Weryfikacja

Sprawdzimy Twój sklep oraz regulamin pod względem błędów prawnych. Zweryfikujemy regulamin, proces zamówienia, proces rejestracji, stosowane klauzule, warunki zwrotów/reklamacji.

Więcej informacji >

Opinie

Zweryfikujemy opinie na Twój temat, oraz skontaktujemy się z Twoim działem obsługi reklamacji (lub DOK, BOK).

Więcej informacji >

Test

Udostępnimy Ci wielopoziomowy test online który zweryfikuje Twoją wiedzę z zakresu praw konsumenta, poziomu obsługi Klienta, sposobów rozpatrywania zwrotów i reklamacji.

Więcej informacji >

Wyprzedź konkurencję

wzorową obsługą klientaznajomością przepisówszybkością reakcji na zgłoszenie

Certyfikacja pokaże Twoim klientom, że znasz i szanujesz ich prawa, oraz przykładasz szczególną wagę do wzorowej obsługi.

Certyfikacja

Przykładamy szczególną wagę do całego procesu certyfikacji. Personalizujemy każdy test, każdą weryfikację. Gdy przejdziesz pozytywnie cały proces otrzymasz:

  • Certyfikat grawerowany
  • Certyfikat elektroniczny oraz papierowy
  • Możliwość korzystania z naszego znaku towarowego
  • Dostęp do bazy szkoleń *

Budowanie wizerunku marki

certyfikując się

Zwiększasz widoczność

Dzięki wyeksponowaniu certyfikatu w sklepie stacjonarnym pokażesz klientom, że dbasz o ciągły rozwój oraz zapewniasz obsługę na najwyższym poziomie

Budujesz wiarygodność

Korzystanie z naszych znaków towarowych w Twoim sklepie buduje wiarygodność marki, oraz wpływa na ogólne postrzeganie sklepu

Jesteś świadomy

tego, że Twój sklep spełnia wszelkie wymogi narzucone przez polskie prawo, oraz Twój personel posiada odpowiednią wiedzę z zakresu praw konsumenta, zwrotów i reklamacji.

Dlaczego my?

Zaufały nam zarówno znane marki, jak i małe sklepy czy startupy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prawie e-commerce i ochronie danych osobowych. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Kochamy to co robimy i robimy to dobrze.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas, napisz. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

CSR

Każdy Partner przystępujący do procesu certyfikacji to 450 pln na rzecz Fundacji SięPomaga

Jeżeli przystąpisz do programu certyfikacji, to my przekażemy na rzecz Fundacji SięPomaga 450 złotych. 450 złotych jakie zostanie wykorzystane na sfinansowanie operacji rekonstrukcji nóżek Zosi w Paley Institute w USA. 450 złotych od każdego sklepu internetowego biorącego udział w programie certyfikacji.