Głównymi filarami naszej działalności są ochrona danych osobowych oraz prawo e-commerce. Obsługujemy przedsiębiorców kompleksowo. Począwszy od wykonywania audytów, przygotowania i wdrożeń procedur, dokumentacji, zaleceń, regulaminów, klauzul, skończywszy na szkoleniach, konsultingu czy pełnym doradztwie. Pomagamy uporządkować i doprowadzić do zgodności całość procesów przetwarzania danych.
Właścicielom sklepów internetowych, portali, stron umożliwiamy pełną koncentracje na sprzedaży/wynikach, w momencie jak przejmujemy obsługę regulaminów, zwrotów, reklamacji czy sporów. Wiemy co jest ważne dla naszych Klientów i im to zapewniamy. Zapewniamy im bezpieczeństwo.
Jesteśmy pasjonatami, kochamy to co robimy.
Bezpieczeństwem i aspektem prawnym w informatyce zajmujemy się osobiście od 17 lat.

17 lat praktyki w zakresie ochrony danych osobowych. 7 lat praktyki w zakresie prawa e-commerce.

Małe statystyki

0
Specjalistów
0
Regulaminów
0
Klientów

CSR

W 2020 roku zostaliśmy partnerem Klubu Sportowego SKRA w Częstochowie.

Klub Sportowy SKRA został założony w roku 1926 r. jako Robotniczy Klub Sportowy. W swojej historii SKRA reprezentowała region Śląski na szczeblu centralnym w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi (lata 1954/1956), oraz rozgrywkach III i IV ligi (do roku 1994). Na skutek przemian gospodarczych i lokalnych perturbacji w latach dziewięćdziesiątych SKRA spadła do niższych klas rozgrywkowych. Po latach „banicji” w „ogonach” rozgrywkowych Klub od 2005 roku pnie się w górę w kategoriach działalności organizacyjnej i sportowej.

Wspieramy innych.

10% wygenerowanych zysków przekazujemy na cele charytatywne. Wspieramy Fundacje dzieciom „Zdążyć z pomocą”, Fundację SiePomaga czy Stowarzyszenie dla Pustułek i Jerzyków Ekologia w Praktyce.

Zaufali nam